Seat Servisi Ankara Huma Otomotiv

2019 yılında Ankara Ostim'de kurulan Seat Servisi Huma Motorlu Araçlar ve Otomotiv A.Ş., SEAT marka araçlara 2050 m2 kapalı, 1800 m2 açık, 1600 m2 otopark alanları ile hizmet vermektedir.

Aracınız İlk Günkü Gibi!

Seat aracınızın ilk günkü gibi güvenli olduğunu hissetmek hakkınız. Aracınız için bir servisten beklediğiniz ne varsa hepsi burada! Ankara Seat Servisi Huma Motorlu Araçlar servisinde 6 adet lift bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 4.5 tonluk olup SUV araçlara hizmet vermektedir. Liftlerimiz Beissbarth marka olup, lider uluslararası otomobil üreticileri tarafından onaylıdır. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerimizde egzoz tahliye sistemleri ve havalandırma sistemleri mevcuttur.

Seat Yetkili Servis Standartları

Ankara Seat Özel Servisimizde Seat yetkili servis standartlarında kalite ve ekonomik bakım-onarım sadece HUMA'da! Seat aracınızda bakım ve onarımında kullanılan bütün özel alet ve aparatlar mevcuttur.

Kaporta kısmında Sistem 5000 çektirme düzeneği, bir adet lift, kaynak cihazları ve diğer ekipmanlar yer almaktadır. Boya atölyemizde bir adet boya fırını ve PPG boya hazırlama sistemi bulunmaktadır.

Seat Servisi Ankara

Seat Aracınız Emin Ellerde

HUMA' da teknisyenlerin tamamı meslek lisesi mezunu, ustalık/kalfalık belgeli ve Seat eğitimlidir. Aracınızın eğitimli teknisyenler tarafından orjinal parça kullanılarak onarıldığından emin olabilirsiniz. Dürüst, şeffaf, çözüm üretici ve profesyonel yaklaşımımızla Seat'ınıza en iyi biz bakarız! Seat aracınızın sizin için çok değerli olduğunun farkındayız. HUMA'da her araca üretici kalitesinde ve sizin hassasiyetlerinize göre bakarız. Bir Seat Servisinden beklediğiniz her şey HUMA'da... "Optimum Performans" Huma, Seat aracınızın optimum performansı için, verdiği bütüm tamir ve bakım hizmetlerinde Seat üretici firmanın verdiği teknik özelliklerle uyum gözetir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman memnun kılmak ve her fırsatta umulanın ötesinde hizmet vermek çabasındayız! Unutmayın! Hiçbir şey sizin ve ailenizin güvenliğinden daha önemli değildir... Seat eğitimli teknisyenlerimiz, en gelişmiş bilgisayar ve Seat Arıza Tespit cihazları ile donatılmıştır. Böylece Seat'ınızdaki arızayı mükemmel bir kesinlikte tespi ederiz! Ankara Seat Servisimizde bulunan yedek parça depomuzda daima orjinal  ve Seat üretici onaylı ürünler vardır. Doğru bilgi Doğru parça...

Seat Mekanik Bakım ve Onarım

Uzman kadromuz, Seat'a özel alet ve Seat test cihazlarımız ile yapılan bakım ve onarımlarınız HUMA garantisi altındadır. Seat Kaporta ve Boya servisimizdeyse boya fırını, Seat kaporta özel aletleri, kaynak cihazları, sistem 5000 şasi doğrultma cihazı ile Seat kaporta onarımı yetkili servis standartlarında ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara Seat Servisimizde temiz ve ferah bir ortamın keyfini sürebilirsiniz. 2050m2 kapalı alanımız ile Ankara'nın en büyük Seat servislerinden birisi olan Huma Motorlu Araçlar servis alanında rahat park alanı, 1900m2 ikinci el satış alanı ve 1600m2 park alanı bulunmaktadır.

Araç kabul ofisinde 2 servis danışmanı ve vezne kısmı bulunmaktadır. Üst katta müşteri bekleme, kafe alanı bulunmaktadır. Burada bekleyen müşteriler araçlarını izleyebilmektedir.

Yönetim katımızda 3 adet yönetici ofisi, yedek parça deposu, bilgi işlem odası ve toplantı salonu bulunmaktadır.

Atölye içerisinde formen odası, elektrik odası, motor odası özel alet dolapları bulunmaktadır. Servis teknisyen ekibimiz, tamamı teknik lise mezunu ve ustalık veya kalfalık diplomalı 15 kişiden oluşmaktadır.

Kolay Ulaşım

Seat servisimize Ankara'nın her noktasından ulaşım oldukça kolaydır. Seat Servisi Ankara Metrosu Macunköy İstasyonu'na 3 dakika, Podium AVM'ye 2 dakika, Gimat'a 2 dakika, Ostim'e 2 dakika, Atisan'a 1 dakika, Anadolu Bulvarına ise sadece 2 dakika mesafededir.

Fotoğraflar
Sorular
Hiç Soru Sorulmamış. İlk soruyu siz sorun...

1
 
1851 kez görüntülendi
Mobil 1
Türk Standardları Enstitüsü
Volkswagen
Skoda
Seat
Audi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi