Skoda Servisi Ankara Huma Otomotiv

2019 yılında Ankara Ostim'de kurulan Skoda Servisi Huma Motorlu Araçlar ve Otomotiv A.Ş., SKODA marka araçlara 2050 m2 kapalı, 1800 m2 açık, 1600 m2 otopark alanları ile hizmet vermektedir.

Aracınız İlk Günkü Gibi!

Skoda aracınızın ilk günkü gibi güvenli olduğunu hissetmek hakkınız. Aracınız için bir servisten beklediğiniz ne varsa hepsi burada! Ankara Skoda Servisi Huma Motorlu Araçlar servisinde 6 adet lift bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 4.5 tonluk olup SUV araçlara hizmet vermektedir. Liftlerimiz Beissbarth marka olup, lider uluslararası otomobil üreticileri tarafından onaylıdır. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerimizde egzoz tahliye sistemleri ve havalandırma sistemleri mevcuttur.

Skoda Yetkili Servis Standartları

Ankara Skoda Özel Servisimizde Skoda yetkili servis standartlarında kalite ve ekonomik bakım-onarım sadece HUMA'da! Skoda aracınızda bakım ve onarımında kullanılan bütün özel alet ve aparatlar mevcuttur.

Kaporta kısmında Sistem 5000 çektirme düzeneği, bir adet lift, kaynak cihazları ve diğer ekipmanlar yer almaktadır. Boya atölyemizde bir adet boya fırını ve PPG boya hazırlama sistemi bulunmaktadır.

Skoda Servisi Ankara

Skoda Aracınız Emin Ellerde

HUMA' da teknisyenlerin tamamı meslek lisesi mezunu, ustalık/kalfalık belgeli ve Skoda eğitimlidir. Aracınızın eğitimli teknisyenler tarafından orjinal parça kullanılarak onarıldığından emin olabilirsiniz. Dürüst, şeffaf, çözüm üretici ve profesyonel yaklaşımımızla Skoda'nıza en iyi biz bakarız! Skoda aracınızın sizin için çok değerli olduğunun farkındayız. HUMA'da her araca üretici kalitesinde ve sizin hassasiyetlerinize göre bakarız. Bir Skoda Servisinden beklediğiniz her şey HUMA'da... "Optimum Performans" Huma, Skoda aracınızın optimum performansı için, verdiği bütüm tamir ve bakım hizmetlerinde Skoda üretici firmanın verdiği teknik özelliklerle uyum gözetir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman memnun kılmak ve her fırsatta umulanın ötesinde hizmet vermek çabasındayız! Unutmayın! Hiçbir şey sizin ve ailenizin güvenliğinden daha önemli değildir... Skoda eğitimli teknisyenlerimiz, en gelişmiş bilgisayar ve Skoda Arıza Tespit cihazları ile donatılmıştır. Böylece Skoda'nızdaki arızayı mükemmel bir kesinlikte tespi ederiz! Ankara Skoda Servisimizde bulunan yedek parça depomuzda daima orjinal  ve Skoda üretici onaylı ürünler vardır. Doğru bilgi Doğru parça...

Skoda Mekanik Bakım ve Onarım

Uzman kadromuz, Skoda'ya özel alet ve Skoda test cihazlarımız ile yapılan bakım ve onarımlarınız HUMA garantisi altındadır. Skoda Kaporta ve Boya servisimizdeyse boya fırını, Skoda kaporta özel aletleri, kaynak cihazları, sistem 5000 şasi doğrultma cihazı ile Skoda kaporta onarımı yetkili servis standartlarında ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara Skoda Servisimizde temiz ve ferah bir ortamın keyfini sürebilirsiniz. 2050m2 kapalı alanımız ile Ankara'nın en büyük Skoda servislerinden birisi olan Huma Motorlu Araçlar servis alanında rahat park alanı, 1900m2 ikinci el satış alanı ve 1600m2 park alanı bulunmaktadır.

Araç kabul ofisinde 2 servis danışmanı ve vezne kısmı bulunmaktadır. Üst katta müşteri bekleme, kafe alanı bulunmaktadır. Burada bekleyen müşteriler araçlarını izleyebilmektedir.

Yönetim katımızda 3 adet yönetici ofisi, yedek parça deposu, bilgi işlem odası ve toplantı salonu bulunmaktadır.

Atölye içerisinde formen odası, elektrik odası, motor odası özel alet dolapları bulunmaktadır. Servis teknisyen ekibimiz, tamamı teknik lise mezunu ve ustalık veya kalfalık diplomalı 15 kişiden oluşmaktadır.

Kolay Ulaşım

Skoda servisimize Ankara'nın her noktasından ulaşım oldukça kolaydır. Skoda Servisi Ankara Metrosu Macunköy İstasyonu'na 3 dakika, Podium AVM'ye 2 dakika, Gimat'a 2 dakika, Ostim'e 2 dakika, Atisan'a 1 dakika, Anadolu Bulvarına ise sadece 2 dakika mesafededir.

Fotoğraflar
Sorular
Hiç Soru Sorulmamış. İlk soruyu siz sorun...

0
 
1656 kez görüntülendi
Mobil 1
Türk Standardları Enstitüsü
Volkswagen
Skoda
Seat
Audi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi