Volkswagen Servisi Ankara Huma Otomotiv

2019 yılında Ankara Ostim'de kurulan Volkswagen Servisi Huma Motorlu Araçlar ve Otomotiv A.Ş., VOLKSWAGEN marka araçlara 2050 m2 kapalı, 1800 m2 açık, 1600 m2 otopark alanları ile hizmet vermektedir.

Aracınız İlk Günkü Gibi!

Volkswagen aracınızın ilk günkü gibi güvenli olduğunu hissetmek hakkınız. Aracınız için bir servisten beklediğiniz ne varsa hepsi burada! Ankara Volkswagen Servisi Huma Motorlu Araçlar servisinde 6 adet lift bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 4.5 tonluk olup SUV araçlara hizmet vermektedir. Liftlerimiz Beissbarth marka olup, lider uluslararası otomobil üreticileri tarafından onaylıdır. Mekanik, kaporta ve boya atölyelerimizde egzoz tahliye sistemleri ve havalandırma sistemleri mevcuttur.

Volkswagen Yetkili Servis Standartları

Ankara Volkswagen Özel Servisimizde Volkswagen yetkili servis standartlarında kalite ve ekonomik bakım-onarım sadece HUMA'da! Volkswagen aracınızda bakım ve onarımında kullanılan bütün özel alet ve aparatlar mevcuttur.

Kaporta kısmında Sistem 5000 çektirme düzeneği, bir adet lift, kaynak cihazları ve diğer ekipmanlar yer almaktadır. Boya atölyemizde bir adet boya fırını ve PPG boya hazırlama sistemi bulunmaktadır.

Volkswagen Servisi Ankara

Volkswagen Aracınız Emin Ellerde

HUMA' da teknisyenlerin tamamı meslek lisesi mezunu, ustalık/kalfalık belgeli ve Volkswagen eğitimlidir. Aracınızın eğitimli teknisyenler tarafından orjinal parça kullanılarak onarıldığından emin olabilirsiniz. Dürüst, şeffaf, çözüm üretici ve profesyonel yaklaşımımızla Volkswagen'ininize en iyi biz bakarız! Volkswagen aracınızın sizin için çok değerli olduğunun farkındayız. HUMA'da her araca üretici kalitesinde ve sizin hassasiyetlerinize göre bakarız. Bir Volkswagen Servisinden beklediğiniz her şey HUMA'da... "Optimum Performans" Huma, volkswagen aracınızın optimum performansı için, verdiği bütüm tamir ve bakım hizmetlerinde Volkswagen üretici firmanın verdiği teknik özelliklerle uyum gözetir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi her zaman memnun kılmak ve her fırsatta umulanın ötesinde hizmet vermek çabasındayız! Unutmayın! Hiçbir şey sizin ve ailenizin güvenliğinden daha önemli değildir... Volkswagen eğitimli teknisyenlerimiz, en gelişmiş bilgisayar ve Volkswagen Arıza Tespit cihazları ile donatılmıştır. Böylece Volkswagen'inizdeki arızayı mükemmel bir kesinlikte tespi ederiz! Ankara Volkswagen Servisimizde bulunan yedek parça depomuzda daima orjinal  ve Volkswagen üretici onaylı ürünler vardır. Doğru bilgi Doğru parça...

Volkswagen Mekanik Bakım ve Onarım

Uzman kadromuz, Volkswagen'e özel alet ve Volkswagen test cihazlarımız ile yapılan bakım ve onarımlarınız HUMA garantisi altındadır. Volkswagen Kaporta ve Boya servisimizdeyse boya fırını, Volkswagen kaporta özel aletleri, kaynak cihazları, sistem 5000 şasi doğrultma cihazı ile Volkswagen kaporta onarımı yetkili servis standartlarında ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara Volkswagen Servisimizde temiz ve ferah bir ortamın keyfini sürebilirsiniz. 2050m2 kapalı alanımız ile Ankara'nın en büyük Volkswagen servislerinden birisi olan Huma Motorlu Araçlar servis alanında rahat park alanı, 1900m2 ikinci el satış alanı ve 1600m2 park alanı bulunmaktadır.

Araç kabul ofisinde 2 servis danışmanı ve vezne kısmı bulunmaktadır. Üst katta müşteri bekleme, kafe alanı bulunmaktadır. Burada bekleyen müşteriler araçlarını izleyebilmektedir.

Yönetim katımızda 3 adet yönetici ofisi, yedek parça deposu, bilgi işlem odası ve toplantı salonu bulunmaktadır.

Atölye içerisinde formen odası, elektrik odası, motor odası özel alet dolapları bulunmaktadır. Servis teknisyen ekibimiz, tamamı teknik lise mezunu ve ustalık veya kalfalık diplomalı 15 kişiden oluşmaktadır.

Kolay Ulaşım

Volkswagen servisimize Ankara'nın her noktasından ulaşım oldukça kolaydır. Volkswagen Servisi Ankara Metrosu Macunköy İstasyonu'na 3 dakika, Podium AVM'ye 2 dakika, Gimat'a 2 dakika, Ostim'e 2 dakika, Atisan'a 1 dakika, Anadolu Bulvarına ise sadece 2 dakika mesafededir.

Fotoğraflar
Sorular
Volkswagen Servisi Ankara Mehmet Öztürk 22.02.2020
Ankara'da Volkswagen servisi ararken iyi ki bulmuşum dediğim volkswagen servisi. Güleryüzlü ve alanında uzman personeliyle burayı Ankara'da volkswagen servisleri arasında tek geçerim. Başka saçma sapan servislerde vakit harcadım. Ben Volkswagen'den anlarım diyen en az 5 ustaya götürdüm arıza tespit cihazları bile düzgün çalışmıyor. Huma'ya getirdim cihazlarla aracımın sorununu hemen tespit ettiler. Sorunun ne olduğunu da bana gösterdiler. Orjinal parçaları gözümün önünde paketinden çıkarttı usta. Zaten oturduğun yerde aracına yapılan işlemleri de izleyebiliyorsun. Neyse uzatmayayım sözün özü ben çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
Cevap Huma 22.02.2020

İlginize çok teşekkü ederiz, yazdıklarınızla bizi çok mutlu ettiniz.

 

1
 
2863 kez görüntülendi
Mobil 1
Türk Standardları Enstitüsü
Volkswagen
Skoda
Seat
Audi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi